Liebster Blog Award

30. října 2013 v 21:27 | Meduza |  Meduza's world
Hanyuu se rozhodla mě nakazit infekcí, sice moc netuším, o co se jedná, pravděpodobně je to řetězák, ale vypadá zajímavě, takže směle do toho.


1. Je něco, co jsi kdy v životě udělala a stále toho lituješ?
Udělala jsem v životě už pěknou řádků hloupostí, kterých jsem litovala. Ale celkově nemám potřebu se hrabat v minulosti a nic bych nechtěla měnit. Ve všem si najdu něco dobrého, nějaké ponaučení. A když toho nelituju, tak to pravděpodobně udělám bez výčitek svědomí znovu.


2. Vyjmenuj 5 věcí, které ti vždycky zvednou náladu.
Hudba, knížky, filmy, jídlo a nakupování.


3. Jaký máš názor na dnešní bestsellery jako třeba Fifty Shades a podobné?
Ani pořádně nevím, o co jde a tuším, že to ani nechci vědět. Jediné, co mě zasáhlo, je pottermánie, která mě nepustila ani po 13 letech.


4. Co považuješ za nejdůležitější krok svého života, který se třeba nesnášel nejlépe, ale zároveň tě hodně naučil?
Odchod ze školy, která mě ničila na školu, která mě už tolik neničí a umožní mi živit se řemeslem, které miluju.


5. Jak se ti daří přijít na lepší myšlenky, když máš špatnou náladu?
Hm, já si dokážu užívat i špatnou náladu. Pro mě každá nálada vysílá určitý druh tvořivé energie, který dokážu využít. A když už mě špatná nálada nebaví, tak si dělám radost hudbou, hrníčkem čaje o objemu 0,8 l a nakupováním v sekáčích.


6. Je něco, co si z celého srdce přeješ, ale víš, že to není možné?
Chtěla bych žít v některých svých představách a fanfikcích, ve kterých jsem upír, ehehehe. Ne, vážně, když to vztáhnu na realitu, tak tu je jedna maličkost - chtěla bych najít "toho někoho speciálního". Miluju svoji rodinu a svoje úžasné přátele, ale někdy pozdě v noci je mi trochu smutno z toho malého prázdného místa ve mně. Je mi jasné, že v Čechách "toho někoho speciálního" nikdy nenajdu, proto se o tom radši nesnažím moc často přemýšlet.


7. Čeho si na lidech nejvíc ceníš?
Opravdovosti. Když někdo dokáže žít a užívat si to. Když je někdo upřímný k ostatním i k sobě. Když někdo žije bez výčitek a nelituje ničeho. Když někdo žije svůj sen a je ztělesněním změny, kterou chce vidět ve světě.


8. Chováš doma nějakého sourozence? Jaký máte spolu vztah?
Ano, chovám jednoho sourozence - staršího bratra a je to ten nejúžasnější sourozenec, jakého jsem si mohla přát. Je mu 28 a už s námi nebydlí, ale občas se zastaví na návštěvu, na ostříhání a občas si voláme. Řekla bych, že spolu máme dobrý vztah, i když těžko říct, bratr je introvert a občas je těžké z něj něco dostat, ale můžeme se na sebe spolehnout a vždycky si pomáháme.


9. Nakupuješ ráda? Co?
Och, jestli ráda nakupuju....miluju nakupování! Ať už prolézání sekáčů a aukra, nebo utrácení horentních sum za značkové oblečení, CDčka, knížky, lístky na koncerty, kosmetiku a věci pro domácí mazlíčky. Dejte mi milion a já ho bez problémů do 2 dnů utratím.


10. A taková filozofická otázka na závěr - Jaký je podle tebe smysl života?
Pro mě je hlavní si ten život užít, proplout jím s cynickým úšklebkem a hlavně se z toho všeho nezbláznit.


Co vy na to, bavili jste se aspoň trochu? Já docela ano:)

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hanyuu Hanyuu | Web | 30. října 2013 v 23:05 | Reagovat

Škoda, že ti chybí ten zbytek :D (10 náhodných faktů o tobě a pak vybrat pět blogerů a vymyslet jim deset otázek :D) Ale chápu, ono se do toho skoro nikomu nechce :D Já taky málem vyletěla z kůže, když jsem zjistila, že se to dostalo už i ke mně :D

2 Meduza Meduza | Web | 31. října 2013 v 15:35 | Reagovat

[1]: Popravdě jsem nevěděla, co zajímavého o sobě napsat a vymýšlet nové otázky se mi taky nechtělo....ach jo, čím jsem starší, tím jsem línější:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama