Něco jako novoroční předsevzetí

2. ledna 2012 v 22:08 | Meduza |  Meduza's world
Ne, nemám ráda novoroční předsevzetí. Fakt. Ale proč vás připravit o radost sledovat katastrofální výsledky mého snažení....

Poslední 3 týdny jsem strávila v posteli ve společnosti zápalu plic. Loni jsem si dohromady téměř 3 měsíce užívala s touto chorobou, kterou doplnila parta 6 typů antibiotik, nesčetné množství chrchlů, posmrkaných kapesníků a nejedno propocené pyžamko. To jednoho donutí k vážnému zamyšlení.
Tož! Tady je seznam toho, co hodlám změnit na svém životě:

1) Chodit včas spát. Když vstáváš skoro každý den ve 4, tak se koukej dostat do postele před devátou. Ne, nebudeš do jedné projíždět tumblr, sledovat anime a slintat nad tím, co by sis ráda jednou koupila a pak ještě půl hodiny kontrolovat, jestli nemáš pod postelí příšeru, protože kvůli tomu bordelu by se tam stejně nevešla.

2) Pravidelně jíst a pít hodně vody. Víc ovoce a zeleniny, trotle. Pak se divíš, že jsi pořád nemocná, když pořádně nežereš. A kousek čokolády se nerovná dvěma tabulkám. Pak si jen stěžuješ, že máš špatnou pleť. A taky pořád kníkáš, že tě bolí šiška a že jdou po tobě podpostelové příšery, když do sebe leješ jen ultrasilné smrtící kafe a jíš moc cukru.

3) Začni něco dělat s tou rosolovitou prdelí. Ne, fakt nechceš vypadat jak chodící homolka pudinku. Budeš cvičit a budeš mít bicepsy jako Arnold (čti jako mít svalovinu místo podkožního tuku na kostech), takže konečně budeš moct nakopat řiť podpostelovým příšerám. A OTP (= ochranný tukový prstenec) kolem pasu se ti taky nelíbí, tak s tím koukej něco dělat, lemro.

4) Přenes se přes neúspěch na poli navazování mezilidských vztahů. Fakt jen plýtváš energií a časem na lidi, co nedokážou ocenit, že jsi freak. Věnuj se vymýšlením scénářů a situací, které se v realitě nikdy nestanou, to bude daleko užitečnější. Podívej, třeba takovej Alucard má tolik sex-appealu, že by mohl zaplavit celé panelákové sídliště. Co na tom že vlastně neexituje.

5) Pravidelně se natírej opalovacím krémem, kdo má pořád poslouchat, že máš po 10 minutách na sluníčku bebí a že "au au au, pálíííí"!

6) Nestyď se za svoje guilty pleasures. Není nic špatného na tom, že máš mentalitu desetiletého dítěte, neusneš bez plyšových zvířátek a hrnečku mléka.

7) Přestaň být neurotický, hysterický a dramatický pošuk. Podpostelové příšery neexistují (a i kdyby existovaly, tak tě ten plyšovej Pikachu stejně nezachrání). Začni věřit, že ty jsi ta nejhrozivější věc, na kterou podpostelové příšery mohou narazit. Přestaň hysterčit ze schodů, eskalátorů a výtahů, nevcucnou tě a nenechají tě spadnout do říše podpostelových příšer. Hysterčení kvůli klaunům je povoleno, protože každý ví, že jsou to převlečení serioví vrazi, co posílají lidi do říše podpostelových příšer.

Tak co, děcka, máte taky nějaká předsevzetí?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Akiko Akiko | 3. ledna 2012 v 23:44 | Reagovat

Přebírám...

2 Clamor Lacrima Clamor Lacrima | 6. ledna 2012 v 11:40 | Reagovat

Juu, já taky musím zhubnout, ale ty to nepotřebuješ. Jseš hubená dost. Taky si přestanu kousat nehty, což se mi daří :-) a přestanu si škrábat nohy do krve :D Udělám maturitu a tak :-) Hodně štěstí v novým roce a při plnění těch předsevzetí :D

3 Nebožka Nebožka | Web | 9. ledna 2012 v 19:05 | Reagovat

Pro jistotu tomu neříkám předsevzetí, abych se pak vyhnula zklamání ze sebe sama. Ale chci se naučit latté art už konečně, pilně se učit švédštinu, nenechávat všechny úkoly na poslední chvíli a nějak funkčně a trvanlivě se zamilovat:D
(Prosimtě CO chceš hubnout? Vždyť jsou taková hubeňoučká medúzka:))

4 Nebožka Nebožka | 9. ledna 2012 v 19:06 | Reagovat

*seš

5 Meduza Meduza | Web | 9. ledna 2012 v 21:20 | Reagovat

Taková hezká předsevzetí....vlastně jsem vynechala škrabání nohou (když ono tak ukrutně svědíííí) a dělat všechny úkoly včas, díky za připomenutí:D
A nebojte, hubnout se nechystám, jen bych ráda vytvořila na svém těle svalovou hmotu, protože i to málo, co mám zatím na těle, je spíš tvarohovité konzistence -.-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama