Kiss Kiss Bang Bang aneb jak bylo na PGT vol. 6

12. srpna 2011 v 10:34 | Meduza |  Meduza's world

Na PGT jezdím každý rok, je to taková moje malá tradice - setkání netopýrů a všech freaks - to si prostě nemůžu nechat ujít. Letos byla akce rozdělená do dvou klubů, já jsem ovšem byla jen v XT3 na guitar stage, jelikož nejsem velký fanda EBM. Popravdě nejvíc jsem byla zvědavá na DJ De'Atha, který nezklamal a dokonce se z něj vyklubal velice milý chlapík.


Odpoledne jsem se setkala s Adélkou a jejím kamarádem na hlaváku a hned jsme si to razili do XT3. Ještě že jsem měla mapku a zjištěné šaliny, jinak bychom bloudili, kvůli tomu jsem pak měla tendenci si utahovat s mých společníků, že se jako cajzlové nevyznají v Cajzlu:D V klubu na mě čekala kolegyně Nebožka, se kterou jsme si dali pivo a hned šupajdili dolů si zabrat stůl a pokochat se stylovou výzdobou z pavučin, netopýrů a nafukovacích kostlivců. Po sedmé se to začalo slézat a k mému milému překvapení nepřišli jen černoprdelníci, ale dovalili i styloví číratí deathrockeři.Já a Lucka:


DJové hráli skvěle, s Nebožkou jsme si parádně zatrsaly (pošlapala mi nohy, tak to dopadá, když tancujou dvě polena, nic ve zlém Nebožka, ona to byla docela legrace), seznámila jsem se se spoustou fajn lidí, parádně si pokecala s veselými Iry a De'Athem a hlavně si neskutečně užila skvělou atmosféru, kterou těžko vykouzlíte doma při poslechu CDček. Je to naprosto božský zážitek, když tancujete na Joy Division s tlupou goths v klubu, kde jsou lidé jako vy, co se na vás mile usmívají.Naše skromné modlitby k bohům Rokoka (a spousta výhružek organizátorům) se ukázaly být účinnými, neboť Nebožka vyhrála v tombole.Já přebírající její cenu:


Je tu ovšem pár věcí, co by šly zlepšit. Teď budu nejspíš za povrchní elitistické hovado, ale vážně bych uvítala, kdyby se na takhle stylový večírek lidi víc odvázali a dali si víc záležet na oblečení a make-upu. Hudba a ohoz, děcka, to má jít spolu ruku v ruce. Jo, já vím, že to má být hlavně o hudbě, ale první goths taky nenosili obyčejná trička a džíny. Chtěla bych zažít old school atmosféru Batcavu, ale to je nejspíš možné jen na WGT. Pak taky nechápu, proč někteří celý večer seděli u stolu a nešli si zatancovat, osobně si nedokážu představit, že bych na akci seděla v koutě jak bábovka, to bych z toho nic neměla.A na závěr pár fotek, na kterých mi to sluší *menší záchvat narcismu*:

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kumiko San Kumiko San | E-mail | Web | 12. srpna 2011 v 17:53

na té poslední mi tím pohledem připomínáš Siouxie *_* ostatně sluší ti to jako vždy, jsi pokrátila vlasy?
btw, čím maluješ obočí? že se ti narozmaže ani v upoceném klubu? :-D
jsem teď taky bez něj a trochu s tím bojuju:-D

2 Meduza Meduza | Web | 12. srpna 2011 v 18:06

[1]: Kdybych si nechala narůst vlasy a obarvila je, tak vypadám jak mladší sestra Siouxsie:D A vlasy jsem předtím vzadu neměla žádné (momentálně nechávám dorůst), proto je to takové kratší. Jinak děkuju za pochválení:)
Co se týče obočí, tak je nezbytné si prostě nešahat na obličej. Maluju ho gelovými linkami a ještě zafixuju černými stíny, ale stejně si musím dávat pozor, abych si ho nerozmazala.

3 Midnight Baby Midnight Baby | E-mail | Web | 12. srpna 2011 v 18:15

[2]: ten první koment jsem já;-) a jsem ráda, že jsem ji v tobě odhalila :-D *gratuluje si*
s tím nešahat jsem se už taky poučila :-D kombinuji tekuté linky, fixu a obyč tužku :-D sakra ale bude mi trvat než dostanu do ruky ten grif při malování:-D
btw trháš nebo holíš?

4 Meduza Meduza | Web | 12. srpna 2011 v 18:24

[3]: No mně obočí prakticky neroste, takže jednou za čas oholím ty ubohé zbytečky. Chce to prostě trénovat, zrovna tohle obočí jsem zkoušela tak týden, než se mi pořádně povedlo namalovat:D

5 Nebožka Nebožka | Web | 14. srpna 2011 v 23:13

Neberu to ve zlým, vím to o sobě:D Ale ty mi teda jako poleno opravdu nepřijdeš;)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama